Beşiktaş Rizeliler Derneği olarak büyük bir gurur ve heves ile gerçekleşmesinde katkıda bulunduğumuz, keyifle yer aldığımız 12. Rize Tanıtım Günleri 25-29 Mayıs 2022 tarihlerinde Yenikapı Etkinlik Alanı’nda gerçekleşti! Rize’den getirtilen 200 yıllık kestane ağacından yapılmış geleneksel Rize köy evimizde tanıtım günlerine katılan tüm vatandaşlarımızı karşıladık. Hemşehrilerimiz ve etkinliğe katılan değerli devlet büyüklerimiz, belediye başkanlarımız, vakıf ve dernek başkanlarımız ile bir araya geldik.

Rize Günleri’nin gerçekleşmesinde verdiği destek için Rize Valimiz Sayın Kemal Çeber, Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Esra Alemdaroğlu, Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği Vakfı Başkanı Sayın Recep Albayrak ve Rize Dernekler Federasyonu Başkanı Sayın Hasan Başça’ya teşekkür ederiz.

Beşiktaş Belediye Başkanımız Sayın Rıza Akpolat’a Beşiktaş Rizeliler Derneğimize olan inancı ve desteği, yaklaşık 200 yıllık kestane ağacından yapılmış geleneksel Rize köy evimizin getirilmesini sağlaması ve nazik ziyareti için teşekkür ederiz.

En büyük teşekkürümüz Beşiktaş Rizeliler Derneği ailesine! Başta başkanımız Sayın Ahmet Koç ve Başkan Vekilimiz Sayın N. Selim Bilgin olmak üzere 12. Rize Günleri boyunca her an yanımızda olan, destek veren, katılamayıp da kalbi bizimle olan derneğimizin tüm üyelerine çok teşekkür ederiz. Birlikte çıkardığımız bu harika işin daha da iyilerini yapacağız. 13. Rize Günleri’nde görüşmek üzere! Etkinlik boyunca bizleri köy evimizde ziyaret eden herkese teşekkür ederiz!