İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun üyesi olduğumuz Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği Vakfı ve Rize Dernekler Federasyonu’nu ziyaretinde Beşiktaş Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu olarak yer aldık. Ziyareti için Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na ve RİDEVA Başkanımız Sayın Recep Albayrak ve RİDEF Başkanımız Sayın Hasan Başça’ya çok teşekkür ederiz.
Yönetim kurulumuz adına başkanımız Sn. Ahmet Koç, Sn. Selim Bilgin, Sn. Tuğçe Naz Mete, Sn. Mustafa Kemal Yılmaz ve Sn. Abdullah Kosif katılmıştır.
- Sayın Ekrem İmamoğlu, Sayın Recep Albayrak, Sayın Hasan Başça
- Sayın Ahmet Koç, Sayın Selim Bilgin, Sayın Tuğçe Naz Mete, Sayın Mustafa Kemal Yılmaz ve Sayın Abdullah Kosif